RemoteDroid

RemoteDroid 1.4

Zdalnie steruj swoim komputerem PC lub Mac

Zalety

  • Bezproblemowa konfiguracja
  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Dobra pomoc online

Wady

  • Jak na razie żaden

Doskonały
9

RemoteDroid to bezpłatna aplikacja na Androida, która pozwoli Ci zdalnie sterować komputerem Mac lub PC.

Korzystanie z RemoteDroid wymaga trochę konfiguracji, ale to naprawdę nic trudnego. Zainstaluj aplikację na swoim telefonie i pobierz serwer na komputer PC lub Mac. Weź swój bezprzewodowy adres IP z okna, które się pojawi, i wprowadź je do swojego systemu Android. Zanim się zorientujesz, będziesz używać urządzenia mobilnego jako bezprzewodowej klawiatury i myszy .

Obsługa RemoteDroid może zająć kilka minut, aby się przyzwyczaić, ale instrukcje są wyraźnie wyświetlane w oknie, które otwiera się po uruchomieniu aplikacji pulpitu zdalnego. Istnieje bardzo niewiele opcji konfiguracyjnych - głównie to, czy włączyć, czy wyłączyć trackball i podwójne stukanie - ale jeśli wpadniesz w kłopoty, na stronie RemoteDroid jest dobra pomoc.

Używanie RemoteDroid do sterowania komputerem nie jest tak niechlujne, jak mogłoby się wydawać. Sterowanie odbywa się płynnie, a nawet w ograniczonej przestrzeni ekranu Twojego Androida można łatwo wykonywać wszystkie normalne zadania. Jak zauważył użytkownik w Android Market, korzystanie z RemoteDroid oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał wchodzić na komputer, aby zmienić odcinki, gdy ponownie przesyłasz swoją ulubioną serię do swojego telewizora - nawet jeśli możemy pomyśleć o bardziej produktywnych zastosowaniach!

RemoteDroid to świetna aplikacja - do zdalnego sterowania komputerem PC lub Mac, naprawdę nie można prosić o więcej

RemoteDroid

Download

RemoteDroid 1.4

Opinie użytkowników o RemoteDroid